Loading

Ettevõttest – ArevaSolar Estonia OÜ

Pakume laialdasi energia säästmise lahendusi rohelise energia valdkonnas. Oleme pühendunud tugevale ja kindlale partnerlusele, eesmärgiga arendada ja luua oma klientidele kuluefektiivseid ja kvaliteetseid lahendusi.

Soov pakkuda Eesti klientidele päikesepaneelide turul suurimat usaldust, kiiremat teenindust ning pikaajalist garantiid, ühinesid alates aprill 2014 omavahel Elarontes OÜ ning Areva Solar OY, moodustades seeläbi ühise ettevõtte ArevaSolar Estonia OÜ.

Meie tegevusalaks on taastuvenergia lahenduste müük, paigaldus, hooldus ning projekteerimine. Meie kaubamärkideks on Areva Solar ning Sinu Energia.

Areva Solar on Areva Grupi liige mis on asutatud 1968. aastal Soomes, Salo linnas. Selle omanikeks ning juhtideks on Areva perekond. Päikeseenergia äriüksus asutati juba 1970-ndate lõpus. Kui arendustööga ühinesid ka 1980-ndate keskel Soome valitsuse osalusega elektri ja nafta ettevõtted Fortum Ltd. ja Neste Ltd., siis toimus antud valdkonnas suur tehnoloogiline areng. Alates sellest ajast oleme pakkunud oma rahvusvahelistele klientidele mitmesuguseid lahendusi viimaste tehnloloogia saavutuste abil.

www.arevasolar.fi
www.arevaservice.fi
www.sinuenergia.ee

Võta ühendust